| PatrickJane20001 a întrebat:

Bună seara. Dacă am o pasiune pentru mașini, și mi-ar plăcea să lucrez în acest domeniu, care ar fi meseriile (în afara de mecanic/inginer/vânzător?)

2 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

Toate 3 la un loc. Ia masini vechi le reconditionezi si le revizi. Daca pui pe o Dacia 1300 (sau pe un Tarbant) un motor tare, alte acesorii crezi ca nu s-ar vinde repede?

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Pilot de curse. altceva nu mai ai ce. tester. dar ii foarte greu sa ajugi tester de masini.