| EllyMaria a întrebat:

Daca urmez ASE-ul (finante, banci) ma pot angaja la Posta Romana intr'o functie mai inalta decat cea de postas, oficiant? happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mixxjim a răspuns:

Da, te poti angaja pe un post de economist sau chiar pe la departamentul de contabilitate. dar de ce vrei neaparat la posta? sunt salarii mici chiar si pentru posturile cu studii superioare si se si gaseste post foarte greu. cu finante banci ai sanse sa te angajezi in orice banca, mult mai mari decat sa te angajezi la posta happy

| EllyMaria explică (pentru mixxjim):

Tatal meu lucreaza in posta de ani buni si cunoaste foarte multe persoane, de aceea.

| BlancaFantasma a răspuns (pentru EllyMaria):

Posta este un loc care te va ajuta sa evoluezi, din moment ce ai "pile" acolo.