| Nighty95 a întrebat:

Buna seara,
De ceva timp ma gandeam ca dupa ce termin scoala sa ma duc sa fac parte din trupele speciale.
Doar ca nu stiu mai nimic despre cum se ajunge acolo, asa ca as dori cineva (daca poate), sa-mi arate "pasi" pentru a ajunge acolo.
Si de curiozitate, cat e salariul lunar?
Si am vreun avantaj daca de mic faceam antrenamenta la "karate" sau "judo"?

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

Cred ca trebuie sa urmezi o scoala militara. Sincer nu stiu cati bani primesti, dar oricum cred ca se plateste bine.