| HeathLedgerForever a întrebat:

Bună seara dragi prieteni laughing! Sunt în clasa a 10-a la profil de științe ale naturii și mereu mă gândesc la veșnica întrebare: CE VREAU SĂ FAC PE VIITOR?! Poate mă ajutați nițel căci sunt cea mai nedumerită persoană pe care o cunosclaughing! M-am gândit la medicină dar nu vreau să fac toata viața școală. Avantajul e că fac toate materiile, deci nu ar fi o problemă. M-am gandit la cam toate și totuși nu găsesc nimic. Aș vrea sa fac facultatea undeva afară pentru că vorbesc 7 limbi diferite și mama e stabilită în Germania, deci aș opta între Germania și Anglia. Profesorii zic că ar trebui să începem să ne axăm pe ceva ce ne-ar place... Dacă m-ați putea ajuta ar fi perfect, rog seriozitate laughing Și ofer fundă!

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Te poti axa pe ceva in domeniul limbilor straine daca zici ca vorbesti 7... Ca traducator iti gasesti usor de munca pentru ca orice firma mare are nevoie de cineva cu asemenea talente.

1 răspuns:
| Aristocrat96 a răspuns:

Salut La cum stii tu 7 limbi ai putea fi ceva un traducator, ghid etc.