| Gogoshica94 a întrebat:

Buna Seara, e cineva pe TPU carestie pe unde as putea sa ma angajez? Dau Funda! Am ramas fara serviciu de vreo doua saptamanii si nu gasesc nimic... Am lucrat ca vanzatoare la un magazin alimentar in sectorul 1 si m-am trezit ca patronul a intrat in imposibilitate de plata a salariilor....va rog mult cine stie ceva pe undeva ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Gogosico,
Nu intra in panica!--- posturi de vanzatoare se gasesc( mai ales intr-un oras precum Bucurestiul ). Magazinele mici afiseaza "angajez vanzatoare" chiar pe usa de intrare in magazin--- cauta-le! In cazul magazinelor mari, poti lasa un CV la serviciul personal sau, poti cauta anunturi de angajare in presa locala.
Succes!

1 răspuns:
| Alex a răspuns:

Sa faci conturi pe www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro, jobs.bizoo.ro, www.myjob.ro. Mai intai faci C.V.-urile de pe acele site-uri si dupa aceea cauti. Succes!