| Mogaciprian85 a întrebat:

Bună seara
Îmi doresc foarte mult sa se schimbe parlamentul României și oamenii din el care nu fac absolut nimic stau și doarm și dau legi aiurea ce visează noaptea pun ziua în practica, eu unul m-am saturat pana peste cap sincer

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si noi ne dorim dar asta nu e o intrebare happy Daca vrei sa faci o diferenta, te implici in politica si spre deosebire de cei de acum incerci sa faci ceva. E greu, dar se poate.

| Raducons a răspuns:

Si eu m-am saturat, dar altii nu sunt si care sunt buni si ar merita sa fie acolo nu se baga pentru ca stiu sa faca ceva si le si place ce fac asa ca ramanem cu astia.Cei buni doar critica.

| KlArt a răspuns:

Fă-te membru de partid și activează în politică! E greu să reziști tentațiilor de după... Vorba aia: 'Banu-i ochiul dracului'

| Mcboss05180 a răspuns:

Cea mai tare lege impusa de PSD este cea in care impozitul masinilor cu motoare mai mici de 2000cmc sa plateasca mai mult, iar cei care au motoare mari sa plateasca mai mult. De exemplu pentru un opel de 1700cmc vei plati la fel de mult ca pentru un bmw de 3000cmc. Pentru un supercar cum ar fi mercedes amg gt cu motor de 6300cmc, impozitul va scadea de la 91 de milioane la 10.