| Albertliceu a întrebat:

Buna seara! Informatii despre Colegiul Nenitescu, va rog...

9 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Violleta2022):

Ar trebui să îi ceri o taxă pentru căutarea pe google? Taxa de lene?

| Violleta2022 a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

Astuia i-a fost lene si sa ne spuna din ce oras vrea informatia...

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu ești sus pusă la TPU, poate vorbești cu boșii să instituie o taxă de lene, sau o pedeapsă, fie și simbolică, pentru cei ca el?

| Violleta2022 a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

Nu-mi fac probeleme cu lenesii, ca astia se topesc dupa 2-3 postari si dispar de pe forum.

Imi fac probleme cu prostii care sunt neobositi si care posteaza aceeasi intrebare de 20-30 de ori, niciodata luand in considerare raspunsurile si sfaturile noastre.

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi nu-ți mai face probleme cu ei, că au mintea odihnită, și ți-o obosesc pe-a ta?

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce sunt înlocuite emoticoanele cu 4 semne ale întrebării?

| Violleta2022 a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

Asta numai adminul site-ului poate spune, sau programatorul care a implementat tastatura.

Poti trimite mesaj adminului aici:
https://www.tpu.ro/contact

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Violleta2022):

Să vezi ce scandal facwinking