| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

M-am gândit să încep si eu o carieră ca prezentator TV ( nu ca Esca, as vrea ceva gen prezentator la diferite emisiuni, concursuri, ceva de genul )
As vrea si eu ceva sfaturi :
-poti sa faci niste cursuri ( am gasit le net ), fara sa mai faci facultatea de jurnalism?
-credeti ca ar fi șanse să ajung pe la antena 1, kanal d, pro tv in cativa ani?, se castiga bine?
-merita incercat?
( Idolul meu legat de televiziune e Liviu Varciu, de la asta mi-a venit mie cu prezentatorul laughing), asta asa doar ca idee )

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Nu stii sa faci nimic? Ca astea care nu stiu sa faca nimic se duc in televiziune.

| xerxes1 a răspuns:

Cariera ca mancator de rahat?

| sierra1 a răspuns:

Tu nu ești ăla cu motocicletele?

Poate la o emisiune în locul lui Titi Aur