| Angelofdemon a întrebat:

Mi-as dori daca este cineva pe aici care lucreaza in telecomunicatii sau la telekom sa imi simuleze o conversatie intre agent si client cu privire la neplata facturi, in termeni profesionali. Multumesc frumos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lucrez acolo, a trebuit să-i plătesc cuiva factura.
Am intrat, m-am dus la masă. I-am spus că aș dori să plătesc o factură. M-a întrebat de numărul de telefon, i l-am dictat, mi-a spus suma, i-am plătit, am mai întrebat-o când se poate conecta din nou la internet (din cauza facturii neplătite abonatului i s-a tăiat internetul), mi-a spus că conexiunea se restabilește maxim într-o oră, larevedere.