| Hdjdkdosowieodkdksodofjtt a întrebat:

Buna seara,

Pentru programul de licenta in nutritie si dietetica, daca as alege Facultatea de Moase si Asistenta Medicala din cadrul Facultății de Medicina din Craiova, ce ati putea sa-mi spuneti pro si contra?
In Targu Mures stiu sigur ca acest profil de licenta este incadrat in departamentul Facultatii de Farmacie, insa in Craiova, este incadrat in alt departament.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai sanse mai mari sa iti raspunda persoanele care au si studiat domeniul tau pe astfel de grupuri tinta:

https://www.facebook.com/groups/413850338692326/