| Aleexandruu a întrebat:

Bună seara. sunt pe clasa a 12-a. vreau să întru la facultate agricolă dar nu stiu ce profil (detin oi și pământ) la terminarea acestei facultăți pot accesa fonduri europene mai usor pentru instalare sau modernizare? Mă ajuta la proiect facultatea? Mulțumesc, scuze dacă am greșit categoria.

1 răspuns:
| Meia22 a răspuns:

Nu stiu cat de mult ajuta facultatea pentru asa ceva. Pot sa iti spun ca tatal meu acceseaza fonduri europene si nu are studii superioare. Deci daca vrei sa o faci doar pentru asta, nu cred ca merita.
Este o limita de varsta si in functie de nr oilor si suprafata pamantului se acceseaza.