| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. am o intrebare... vreau sa devin insotitoare de bord. ( am 14 ani acum ) Iubesc avioanele. Nu am fost pana acum cu unul, dar voi merge vara viitoare. Cu toate astea, abia astept :) vedeam pe un site ca, daca ai o facultate ceva, ai un avantaj ca sa fii aleasa. Eu as vrea sa fac facultatea de jurnalism, master sau ce se mai da, si sa dau la engleza unul din examenele Toefl, sau cambridge. sau poate pe amandoua :)) credeti ca asa as avea sanse? :( mai spunea ca trebuie sa fiu inalta si sa arata bine. Acum am 1.65, dar voi mai creste. De aratat, puteti vedea in poza de profil aici. de fapt pun si linkul de la facebook, dar in caz ca nu merge, va uitati la avatar. https://www.facebook.com/....../photo.php

deci, repet, as avea vreo sansa? voua v-ar placea o astfel de meserie? ce parere aveti despre ea?

1 răspuns:
| Kariin a răspuns:

Da ai avea. Si da mi-ar place, doar ca am rau de inaltime. sad