| bobrici a întrebat:

Buna seara, TPU!
Am si eu o intrebare legata de Politehnica Timisoara : am ales sa merg la facultatea de mecanica, seciunea AR ( ingineria autovehiculelor ) si as fi interesant cat de banoasa e aceasta meserie? Locuri de munca se mai gasesc? Daca da, cat de platite sunt acestea? Mentionez ca sunt pasionat de tot ceea ce tine de acest cuvant "masina", incepand cu motor....si terminand cu orice alta componenta...
Ce parere aveti? Este ceva de viitor? As putea sa lucrez la un service dupa terminare?
Va rog sa justificati raspunsurile! Cel mai bun o sa primeasca ceea ce merita, funda!
As vrea sa-si dea cu parerea si cei care au facut sau fac aceasta facultate, daca sunt cazuri!

1 răspuns:
| andreyy96 a răspuns:

Tot la ar sunt si eu, doar ca-i in cadru politehnicii, iar facultatea este de transporturi la noiwinking