| DAAAAN a întrebat:

Bună seara TPU.
Am şi eu o întrebare mică deşi cred că răspunsul îl cunosc deja.
Pot să mă angajez ca ajutor de bucătar fără o diplomă sau un certificat?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!

Trebuie doar să găseşti un local cu postul liber şi un patron dispus să te angajeze - şi, depinde şi de localitate...

Apropo : ai GREŞIT categoria, TREBUIA să postezi la "Carieră".

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| NutellaFinetti a răspuns:

Nu cred.Este un licxeu special in Constanta si la ala ar trebui sa te duci...crede-ma,nimeni nu angajeaza incepatori, sau daca ai experienta...

| sergiuboss99 a răspuns:

Da si un prieten a avut asemenea situatie si nu ia trebuit nimic. Funda?