| Gosav_Cosmin_1997 a întrebat:

Buna seara TPU.
Sunt in cautare de un loc de munca stabil si ceea ce ma pasioneaza pe mine sa conduc, Azi intr-o tara maine in alta si tot asa sa transport sa distribui piese orice altceva in alte tari!
Am mai cautat de munca, dar eu vreau sofer si vreau ceva serios adica sa nu mai plec de la locul de munca. Nu vreau sa lucrez o luna, doua, trei vreau sa lucrez ceva vreme. ma tin de treaba si ofer seriozitate, nu m-am angajat nicaieri in alta parte pentru ca nu vreau sa incurc pe cineva, imi place sa calatoresc si as vrea sa fiu in toata europa, caut loc de munca ca sofer comunitate (INTERNATIONAL) categoria B. Am permis-ul de aproape doi ani, varsta 19 anii / studi - liceu 12 clase terminate.
Caut un loc de munca in judetul bacau.
Eu sunt din sascut -judetul bacau.
Sunt intelegator, ofer seriozitate si incredere!
Imi place sa invat din greseli si nu renunt!
NR MEU DE TELEFON: 0743822370
vA MULTUMESC MULT O SEARA FRUMOASA!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca ai nu mai categoria b, nu merita sa pleci in afara.
Poti sa castigi bine si in tara, totul e sa ai rabdare si sa cauti un post bun.
Daca tot esti asa pasionat si iti place, nu ar strica sa iei c si e + atestatele.
Dar pana la 21 de ani mai ai.
Aici nu ai ce oferte sa primesti, ti-a mai zis cineva, cuata pe olx.
Poate ai noroc sa apuci un post unde nu se cere experienta si e si ok.
Succes!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai gresit forumul, cele de locuri de munca sunt afisate pe alte siteuri.
Aici sunt 90% copilasi mici cu probleme de scoala si iubeala, si arareori ceva probleme sexuale sau reparatii auto.

Ofertele de munca internationale, le gasesti pe site-uri internationale. Contractele de munca le gasesti la companiile de recrutare.'

Iti spun toate astea, ca sa nu piezi timp asteptand aici sa primesti ceva, pentru ca ai sanse minime sau chiar nule, sa primesti oferte de munca aici.

| anonimg a răspuns:

E un lucru bun să fii pasionat.
Pune anuntul acesta pe Olx si aștepți. Trebuie să inveti si ceva engleză.
Dacă aveai firma si masina intrai pe bursa de transport si iti luai singur comenzi si la dus si la întors.