| tigroiul726 a întrebat:

Buna seara tuturor. Cer un sfat de la voi va rog. Am permisul cat B de 1 an. Vreau sa urmez profesia de sofer dar din cauza neexperientei nu prea am oportunitati de angajare. Vreau pe parcus sa fac toate gradele dar pâna atunci as vrea sa lucrez cu B si nu prea gasesc. Cu ce as putea incepe de pe acum? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Poți încerca să te angajezi ca agent de vânzări. Nu se cere neapărat experiență în domeniu, dar vei acumula experiență la volan.

| nyoentox2002 a răspuns:

Frumos glovo, tazz