| StudioGG a întrebat:

Buna seara tuturor.
Stiu ca poate unora o sa vi se pare bizar ca voi poasta aicia, dar m-am gandit ca sunteti o cumintate mare si frumoaso.
In primul rand este vorba despre o afacere si nu de a ma baga in seama, cer sfaturi.
Intrebarea mea este urmatoarea, sunt in cautarea unui materia care sa imi invete modele ce trebuie sa faca ca sa aduca clienti. Cat mai multi, ce sa arate si cum sa abordeze clienti.
Un training, un material pe hartie sa zic asa sau un loc de unde as putea sa vad asa ceva, s-au sa descarc sa pot sa imi invat modele. Suntem la inceput, avem resurse financiare dar sunte in cautarea de training. Va multumesc tuturor, astept cat mai multe raspunsuri si vad rog nu criticati s-au comentati aiurea daca nu aveti cunostinte. O seara frumoaso, aa si Over funda.

1 răspuns:
| StudioArt a răspuns:

Cauta pe site-urile de videochat sau pe blogurile lor si vei gasi ceea ce cauti. acum totul este la vedere, se ofera totul pe tava daca ai rabdarea si sti ce sa cauti pe "unchiul google".