| Sbusjjskssys22 a întrebat:

Sper să nu îmi iau mult hate pentru întrebarea asta.
Am niște tăieturi(făcute de mine în copilărie) și acum proasta de mine vrea să dea la Breaza. Sunt șanse să iau fișa medicală? Sunt sigură că o pic dar ceva mă împinge să încerc.
Mulțumesc anticipat. Fără prea mult hate vă rog

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Nu mai exista restricțiile ce erau odata.Ai putea sa incerci si sa eviti sa spui adevarata cauza a taieturilor.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La Breaza la LM?

| Uvox a răspuns:

Nu iti ascund ca eu cred ca nu ai ce cauta acolo. Eu unul sunt satul de toți dezechilibratii care ajung sa "aplice" legile.