| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi, ce facultate va tenteaza?
Daca ati terminat o facultate anume nu trebuie neaparat sa o mentionati pe aceea in cazul in care nu va place profilul.
In momentul de fata, daca ar fi sa dati timpul inapoi sau inainte ce ati vrea sa faceti?

2 răspunsuri:
| Conjur a răspuns:

Salut.

Lucrez în domeniul juridic, iar dacă aş avea posibilitatea să dau timpul înapoi, aş da tot la Facultatea de Drept.

Succes.

| Dante947 a răspuns:

Buna. Eu unul intentionez sa merg la Arhitectura, chiar daca trebuie sa mai fac niste cursuri in domeniu pana atunci, deoarece sunt la mate-info. Si totusi, asta e visul meu si nu vreau sa renunt la el happy