| Eduard3140 a întrebat:

Buna spuneti-mi va rog in moldova este vreo scoala unde invata de management. daca da ce trebuie pentru a intra la aceasta scoala? si cum considerati profesia aceasta?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Facultatea de Management!
Succes pe mai departe.
Pa, pa.

| Crin51 a răspuns:

Este in Piatra NEamt liceul Economic. Are Management acolo.
Eu cred ca profesia asta nu prea iti aduce mari satisfactii decat daca ai propria firma. Sau desigur poti excela in domeniu si sa te angajezi la o firma mare. Daca te bazezi pe micro-intreprinderi sau intreprinderi mijlocii nu prea te ia nimeni sa te puna manager. Bafta!