| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cam ce se cere pentru admiterea la arte specializarea fotografie? am auzit ca trebuie sa prezinti niste poze si sa explici modul in care le-ai facut, dar se mai da si un examen sau ceva? si trebuie neaparat sa ai dinainte aparat performant? multumesc!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ce ti-am dat e pentru Bucuresti, nu stiu de unde esti, in alte centre se poate da si altceva ca e autonomie universitara, fiecare hotaraste ce da la admitere. succes!