| anonim_4396 a întrebat:

Buna stie cineva cum as putea sa aflu la ce profil sa merg la liceu? Ceva care sa mi se potriveasca si la care sa ma pricep... multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Pai mergi la ceea ce vrei tu sa faci, daca nu stii, mergi la ceea ce ti se pare interesant. Degeaba alegi un profil si nu-ti place!

1 răspuns:
| LeeSong a răspuns:

Mie imi place foarte mult tehnologia... dar nu mi-ar placea un profil mate-info sad alte optiuni nu sunt? Ceva lagat de tehnologie big grin multumesc