| Larissa08pi a întrebat:

Buna, stie cineva daca la Finante banci (ase buc) trebuie sa dai bac la mate? Eu sunt pe filo si as vrea la aceasta facultate.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

N-are nimic de-a face una cu alta. Ia-ți bac-ul și te duci unde vrei!

| Larissa08pi explică (pentru sierra1):

Ma gandeam ca iti trebuie bac la mate.

5 răspunsuri:
| jeann a răspuns:

Daca intri la Finante Banci, esti sigura ca te vei descurca?
Vei avea nevoie de matematica si nu stiu cat de multa ai facut la filologie.

| Larissa08pi explică (pentru jeann):

Poate ia materia de la 0, asa am auzit

| IarsiIar a răspuns (pentru Larissa08pi):

Ai auzit complet gresit!
La ce mai sunt buni cei 12 ani de scoala daca la facultate iei totul de la zero?

| sierra1 a răspuns (pentru Larissa08pi):

Tu poți să faci asta dar la școală, te iau de cunoscător (de mate)