| LaraClarice a întrebat:

Stie cineva un call center cu program de noapte, pe limba romana?
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In ce domeniu?

| LaraClarice explică (pentru Salontanul):

Numai in domeniul erotic sa nu fie.
Informare, bancar, sesizari, etc.

| Salontanul a răspuns (pentru LaraClarice):

In Bucuresti sunt o serie de sedii (foarte multe) ale unor asemenea institutii. Este de ajuns sa intri pe asemenea site-uri si sa afli. Dau un exemplu: BCR.Scrii BCR sediul central si iti da ca se afla pe Calea Victoriei, nr 13. Te duci acolo si spui ca vrei sa vorbesti cu un director care se ocupa cu asa ceve. Mai gasesti si anunturi pe net: https://www.google.ro/#q=angajari+call+center+Bucuresti&*
Suni la ei si intrebi.
Mai sunt si la care poti face lucrul de acasa: https://www.google.ro/#q=job+call+center+de+acasa&*
Acestia iti dau un abonament la telefon si niste numere la care sa suni.

| LaraClarice explică (pentru Salontanul):

Multumesc! As fi vrut ceva mai specific.

| Salontanul a răspuns (pentru LaraClarice):

Imi pare rau! Am lucrat in banci dar nu in domeniul asta si nu ma pricep. Dar cred ca abordarea de a merge la bancile centrale si de a contacta directorii de resort, nu este rea. Succes!

| elysta a răspuns:

In domeniul telekom exista call center cu suport noaptea, insa poti cauta pe google in functie de domeniul care te intereseaza si sa contactezi respectivul call center.