| zuzumic a întrebat:

stiti cumva ce facultate trebuie sa urmez ca sa ajung notar public?

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Treaba mai greuta e ca in domeniul asta trebuie sa iti cedeze cineva locul, un fel de mostenire.

7 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Stiinte juridice, specializare drept.

| AvalohAlyn a răspuns:

Facultatea de Drept.Succes in viitoarea ta meserie

| mircea a răspuns:

Incearca cu Dreptul.

| www a răspuns:

Dreptul.

| Andra_5221 a răspuns:

Mai intai Facultatea de Drept (o ador), iar apoi...iti urez noroc(asta inseamna sa moara un vreun bosorog cu experienta si care s-a plictisit de meserie)Si gata esti esti ceea ce vrei sa fii.

Iti trebuie multa rabdare, perseverenta si...rabdare.
Succes!winking

| catthshshshs a răspuns:

Facultatea de Dreptwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Uite că știu eu! Trebuie să urmezi cursurile Facultății de Drept.
Indicat să fie o facultate din cadrul unei universități de stat (București, Alba Iulia, Pitești, etc.).
www.alegefacultatea.ro
Baftă multă.
Pa, pa.