| evyyy30 a întrebat:

Stiti cumva daca la Universitatea Titu Maiorescu din Bucuresti la medicina se da examen? Eu sunt clasa a XII-a si acum m-am hotarat ca vreau la medicina.Ma poate ajuta cineva cu detalii despre facultate? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Http://studentlamedicina.wordpress.com/......bucuresti/
http://www.tpu.ro/......-sunt-mai/
Sfatul meu este sa nu dai la Titu Maiorescu pentru ca e o facultate particulara, unde se cumpara diplomele si e posibil ca tu cu toate ca inveti sa te trezesti la sfarsit ca nu iti este recunoscuta diploma. Oricum o persoana care a intrat la buget este vazuta altfel decat una care este la taxa...