| Elenaaa1111111128383848383838383838 a întrebat:

Buna, stiti cumva la ce facultati private poti plati doar taxa si sa nu fi nevoit sa mergi la ea?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Orice facultate privată este fericită să-ți ia banii și apoi să nu mergi la cursuri și examene. Dar evident că în cazul ăsta nu vei primi nici diplomă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică să cumperi diploma? Nu merge așa.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sunt facultati cu frecventa redusa ( adica sa te duci doar cateva ore pe saptamana ) si mai sunt facultati la distanta la care mergi doar sa dai examene si teste. Dar astea sunt doar pentru sport, ceva kinetoterapie si chestii useless.