| Miniona12345 a întrebat:

Sunr din București si sunt clasa a 8 a vreau sa dau la liceul militar din Breaza. Ce trebuie sa fac mai întâi? Unde trebuie sa ma duc? Va rog sa mi dati toate detaliile. Urgent! Dau funda

1 răspuns:
| vladuss09 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu liceul. Acestia iti vor da toate datele necesare, te vor pune sa faci analize si alte chestii care ti le vor explica ei mai bine. Prin primavara (sau cand au iei programat) te vor chema la proba sportiva si in alta zi la proba scrisa.
Deci in concluzia ia legatura cu licelul.
http://www.cantemircml.ro/despre-noi/contact/
aici gasesti numarul de telefon. (s-ar putea sa gasesti si pe site date legate drespre inscrierea la liceu, nu am cautat)

Bafta!