| ioanapopa a întrebat:

sunt clasa a 8-a (acum trec) si as vrea sa ma informati si pe mine cu profilul "mate-infoo" cum este? GREU SAU USOR... as vrea sa imi raspunda cei care sunt la mate-info!
Daaca puteti sa imi dati si mie orarul!
Va rog mult >:!
Imi recomandati acest profil?
ps: vreau la liceul DINICU GOLESCU din Campulung muscel:X!
FUNTITA

4 răspunsuri:
| Maddieeee a răspuns:

Buna! Sincer mie nu mi s-a parut foarte greu, dar trebuie sa fii atenta la ore. Si ai grija cu informatica ca dupa parerea mea e un pic cam grea, si trebuie sa prinzi din prima, sa inveti de la inceput. In rest e destul de ok. Orarul nu ti'l pot da ca nici nu sunt din liceul tau si iti fac orarul la inceput de an, dar iti pot spune care sunt orele.

2 ore de info, 2 de tic, 4 ore mate, 4 romana, 2 engleza, 2 franceza/germana, 3 ore fizica, 2 chimie, 2 biologie, 1 logica, 1 istorie, 1 geografie, 1 religie, 1 sport, 1 dirigentie si desen si muzica 1 sapt desen si una muzica. adica o data la 2 sapt, noi asa faceam whistlingeu sunt la mate-info intensiv engleza si nu mi s-a parut foarte greu. baftaaaaa! :*

| smax11223 a răspuns:

Nu este greu dar nici usor o sa ai ceva bataie de cap cu matematica si cu informatica. Depinde de profesorul care preda.

| Florin_George_1994 a răspuns:

Daca nu esti obisnuita sa inveti, nu iti recomand acest profil! Matematica este extrem de grea la mate-info! O sa te lovesti de fizica foarte grea pe viitor! Eu unul NU RECOMAND acest profil!

| Logit3k a răspuns:

Nu, nu este foarte greu trebuie sa te descurci cu matematica si la informatica daca esti atent inveti...