| lulugabi a întrebat:

Buna,sunt clasa a 8-a si vreau sa ma duc la acelasi liceu cu prietena mea si as vrea si in aceiasi clasa trebuie sa fac cerere?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu se admit cereri pentru asa ceva.Pui pe fisa liceul la care vrea si vedeti ce se intampla.Si fara sa fiti in clasa respectiva amandoi puteti sa va continuati prietenia.

| GoldandSilver a răspuns:

Trebuie sa aveti medii cam egale, sa va doriti sa ajungeti la aceeasi specializare si la aceelasi liceu. Daca nimeresti cu ea la acelasi liceu, aceiasi specializare dar sunt 2 clase de genul asta, poti sa te duci la liceusa comunici ca doreste sa ajungi in clasa cu ea.Bafta! Funda?

| Pinguuuin01 a răspuns:

Mai ai un an... poate te desparţi de prietena ta până atunci. Oricum, poţi să îţi pui acelaşi liceu şi dacă nu nimeriţi într-o clasă te poţi transfera.

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Nu trebuie sa faci cerere.e dupa norochee hee..repartizarea e facuta de calculator, deci sunt sanse mici sa fiti in aceeasi clasa.dar cine stie, poate aveti norochee hee