| Lucifer12qw a întrebat:

Buna
Sunt clasa XI-a A la profilul mate-info,m-am decis și aș vrea să merg pe construcții la Cluj-Napoca,și aș dori să mă apuc de pe acum sa învăț și dacă poate cineva sa îmi zică ce trebuie să învăț pentru bac eu dorind să dau la romana matematica și biologie și să îmi recomande siteuri specifice după ce trebuie pentru admitere,ce materii o sa se facă,poate am pot uita peste sa știu ce mă așteaptă l,de când îți alegi specializarea,ce specializări sunt, eu din ce m-am uitat am observat că îs mai multe și eu as vrea la cea de management in construcții, și cum ii masterul și ce pot face după.
Mulțumesc și ofer funda.

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

Dacă vrei sa afli ce materii faci în facultate intri pe site-ul universității la secțiunea studii de licență alegi specializarea dorita și descarci " Plan de învățământ " în format PDF!
Acolo ai detalii despre materii pe semestru și an, număr de cursuri, seminarii, colocvii și examene!
Tu nu ai început bine facultatea și te gândești la master? Pai la management în construcții faci parte economica, ceva financiara Project management si dezvoltare imobiliara!