| EsarfaRozZ a întrebat:

Sunt cls a XII-a as vrea sa dau la facultate la Cluj, FSEGA< Informatica Economica. Cine este student aici va rog dati-mi niste sfaturi, gen: cum e viata de student, ce cursuri faceti, cum sunt profesorii, daca e greu sau usor, etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Eu sunt tot in Cluj, este bine, frumos, te acomodez repede, cel mai multe ore este de teorie pentru informatica profesorii sunt de treaba si este foarte usor!
Iti recomand sa vii!

| GGG562852 a răspuns:

Buna, m-ar interesa si pe mine cateva informatii despre Informatica economica la FSEGA. Ma poti ajuta te rog?happy