| jojo9 a întrebat:

Buna sunt din botosani.Ma numesc madalina[alte detalii pe messlove struck] as vrea sa intru intr-o trupa de dans din botosani. Cum ar fi trupa de dans hip-hop, dance, streetdance etc. Cine are trupa aici si are nevoie de inca un membru in trupabatting eyelashes mai multe detalii daca aveti nevoie vb pe mess[va dau mesaj privat cu id meu] voi da bineinteles funda si vot:*Multumesc si astept sa ma >contactati:*big grin

2 răspunsuri:
| Kate99 a răspuns:

Mai e valabil?

| Rolik a răspuns:

Buna Madalina, eu nu pot sa iti spun prea multe trupe de dans din botosani deoarece nu stau acolo, insa pot sa-ti recomand o pagina unde s-ar putea sa gasesti trupe de dans, impreuna cu date de contact si tot ceea ce fac ei. este vorba despre http://trupededans.ro/ sper ca am fost folositor :)