| Helenee24 a întrebat:

Sunt din Galati, am 17 ani si tot caut un job de vara. Are careva idee unde as putea incerca? Nu sunt foarte pretentioasa...

5 răspunsuri:
| alberto_8297 a răspuns:

Un magazin de haine sau ce va plac voua fetelor. Sper ca te-am ajutat

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Depinde la ce te pricepi

| Helenee24 explică:

Pai. sunt la cel mai bun liceu din Galati, la profil mate-info intensiv info, olimpica nationala la mate, info si fizica. dar nu cred ca astea sunt importante. laughing
Ma refer la ceva. de vacanta. gen pliante, or something. si as aprecia daca mi-ati da un nume de magazin sau un sediu...

| Quicky a răspuns:

Spala veceuri daca nu esti pretentioasa! (La scoli te platesc destul de bine) insa ai mult de lucru. spor

| anutza a răspuns:

Eu inscriu reprezentanti Oriflame daca esti interesata