| Ioanaa1999 a întrebat:

Sunt din ploiesti, cls a 8-a si nu stiu in ce liceu sa intru.Imi puteti da si mie toate liceele si media minima cu care s-au intrat in ele? Multumesc. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

Incearca la liceul de arte la arhitectura sau design interior, e un domeniu foarte frumos si practic, prea putin studiat in Romania, plus de asta, cam scapi si de corvoada matematicii big grin

4 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Cerceteaza, studiaza, e viata ta in joc. N-o sa se-apuce nimeni sa caute pe net fiecare liceu in parte.

| fabiola a răspuns:

Pe edu.ro gasesti toate datele necesare, dar in alegere sa iei in consideratie si inclinatiile tale!

| Ioanaa1999 explică:

Am media ~9.51

| taviyamato a răspuns:

Pe langa asta, poti studia gratis in danemarca la facultate. am uitat sa iti spun asta big grin