| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

sunt din Radauti, Suceava si as dori si eu un job part time ( de impartit pliante sau de promovat produse.etc). Am 14 ani(sunt fata) si as dori sa muncesc cateva zile inainte de a incepe scoalabig grin.Multumesc anticipat. FuNdYtZzA(:

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

In radauti nu gasesti prea mult de lucru la 14 ani.La impartit pliante iti da cam 30 ron pe saptamana.trebuie sa imparti in jur de 1000 de pliante. Nu merita

| Tera a răspuns:

Varsta legala pentru a munci in Romania e 16 ani desi multi angajeaza doar dupa 18 ani(si aici ma refer la oameni seriosi) va trebui sa mai astepti putin.

| OhFuckIForgotMyNameAgain explică:

Eh draga eu nu ma refeream la angajare. oricum mersi