| AllysaDeea a întrebat:

Sunt in cala a 8a si as fi vrut sa dau la bilingv franceza dar am vazut ceva despre intensiv si as vrea sa stiu ca de exemplu la bilingv pe net apare Cuza uman filologie bilingv franceza dar la intensiv cum apare (daca apare)_ sau cum imi dau eu seama daca e intensiv sau bilingv? Mss:*

Răspuns Câştigător
| Deyush08 a răspuns:

Din cate stiu eu, intensiv se face la licee economie thinking Eu sunt la turism si fac intensiv. Bilingv se face la filologie sau mate-info thinking