| Larabella a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a si nu ma pot hotari in privinta facultatii. Imi plac si ma pricep la tot ce tine de stiinte exacte, in special chimie si matematica. Imi puteti da vreo cateva idei? Ma gandeam la Geodezie. Dar imi doresc ceva interesant si banos. big grin
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Poti incerca la Politehnica, ai mai multe oportunitati, sau medicina big grin Mult succes!

2 răspunsuri:
| Crux a răspuns:

Medicina e şi frumoasă şi bănoasă! happy
Nu avem de unde ştii ce înseamnă interesant pentru tine...vom fi subiectivi. Eu sugerez facultatea de biologie, universitatea bucureşti sau facultatea de medicină

| Larabella explică:

Va multumesc pentru idei! Imi doresc o facultate in care sa fie vorba de logica, sa nu am carti intregi de tocit cum ar fi la Medicina. As vrea ceva nou, cautat.