| laara a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si as vrea sa aleg un liceu cu profil filologie iar apoi sa dau la Litere. Problema e ca nu sunt atat de informata in privinta asta. Iar intrebarea este ce poti sa iesi de la Litere? astept raspunsurile voastre va rog

Răspuns Câştigător
| freeman a răspuns:

Translator si profesor de litere parca, cel putin atatea domenii cunosc eu.

3 răspunsuri:
| Blosssom a răspuns:

DAca urmezi facultatea de litere poti deveni profeosra de romana sau de limbi straine. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PE LANGA Ce a spus freeman mai poti deveni si educatore pacathinking ceva prin domeniul acesta daca nu ma inselhee hee

Răspuns utilizator avertizat