| Gajim_Sabina_2001 a întrebat:

Buna,sunt in clasa a 9, voi avea examen, insa dupa examen habar nu am incotro sa ma indrept...nu stiu ce profesie vreau sa am desi imi place arta,machiajul, modelingul...insa din asta nu poti trai...ce ma fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti abia clasa a 9-a...Lasa profesia ca oricum si daca stii acum ce vrei sa faci e posibil ca prin a 11-a sau a 12-a sa te razgandesti brusc. Gandeste-te deocamdata la ce profil ai vrea sa mergi si la ce te pricepi.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Fa ce simti, nu te lua dupa ce zice lumea. Intr-un final vei face tot ce iti doreai de fapt. In afara de asta esti abia clasa a9-a, ai destul timp sa realizezi singura pe ce anume vrei sa te axezi. Bafta!

| Wannaddo a răspuns:

Urmeaza-ti visul! Si poti sa fii creatoare de moda sau... oricum urmeaza-ti visul!:*

| LulyChii a răspuns:

Bună!
Eu îți sugerez să îți urmezi visul, știu că este greu la început, dar la sfârșit poți câștiga chiar foarte bine.