| gguincd47 a întrebat:

Sunt in clasa a-Xa si imi doresc sa ma implic in teatru si actorie. As fi fericita sa fiu voluntar sau sa particip in orice fel(Inclusiv lectii de actorie, prin participarea intr-un shortfilm in rol de extra sau implicarea intr-un grup)Locuiesc in Satu-Mare. Daca ati putea sa imi dati niste sfaturi sau informatii cu privire la persoanele pe care pot sa le contactez, as fi foarte recunoscatoare

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Implică-te activ și masiv in organizarea balului bobocilor din școala ta. E primul "test" și dacă-l treci, mergi mai departe