| Lowly a întrebat:

Sunt in clasa a XI-a la Stiinte ale Naturii, dar m-am decis sa merg la Academia de politie. Voi incepe sa lucrez serios la istorie, romana-gramatica si engleza si de asemenea ma voi antrena pentru probele sportive.Conteaza daca termin liceul la acest profil? Nu ma gandesc sa ma transfer pentru ca imi place acest profil si materiile pe care le fac, in ciuda alegerii mele big grin

Dar doresc sa stiu daca:

-se tine cont de profil?

-examenul medical si testarea psihologica se fac in judetul in care locuiesc?

Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza profilul