| anonim_4396 a întrebat:

Sunt în clasa a XII-a la profilul științe sociale.

Mă gândesc să dau la Facultatea Finanțe bănci din cadrul ASE- București.

Îmi poate răspunde cineva, vă rog?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ai nevoie de aprobarea noastra?

| Claudia02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bună. Întreb aceste lucruri pentru a mă informa și aș dori să răspundă cei care chiar știu și-și doresc, la rândul lor, să ajute pe altcineva. Nu e nevoie de aroganța acelora ca tine în cazuri ca ăsta, care din punctul meu de vedere e o întrebare destul de serioasă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Claudia02):

Uita-te la felul cum ai pus intrebarea, ca sa vezi ce fel de raspunsuri atragi.

| Sergiu_Florea_1995 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă o poti ajuta cu ceva ai cuvantul. Dacă nu mergi la alta postare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sergiu_Florea_1995):

Acelasi lucru as putea sa-ti spun si eu tie, canta la alt picior de scaun, cand nu esti capabil sa raspunzi la intrebarea userului, fara sa intri in polemici cu alti useri, incalcand termenii de folosire ale acestui forum.

| sierra1 a răspuns:

Succes - matematica nu e mortală, supraviețuiești dacă lucrezi nițel. Angajarea la o bancă după absolvire va fi o adevărată luptă - dar nu capitula, îndârjește-te in a fi cât mai bună. Până atunci mai ai câțiva pași: bac, admitere, absolvire,...

| Claudia02 a răspuns (pentru sierra1):

Necesită pregătire multă la matematica având în vedere că nu prea fac la școală?

| Claudia02 a răspuns (pentru sierra1):

Și cât de greu se găsesc și se intră pe posturi?

| sierra1 a răspuns (pentru Claudia02):

Matematica nu e mortală, supraviețuiești

| sierra1 a răspuns (pentru Claudia02):

Angajarea la o bancă, după absolvire e o luptă - dar nu capitula de aia