| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt in clasa a8a si imi place foarte mult de un baiat care sta in banca din fata mea ..problema e ca nu prea vorbim cine stie ce...ce as pitea face ca sa fim mai deschisi? chiar imi place la nebunie dupa el in special ca e destept, finutz si nu se uita la formele unei fete cum sunt unii baieti mai nou! ce as putea face ce sa ii spun ca sa vorbim mai deschis macar sa ajungem la relatia de amici..help please dau funda pentru cel mai bun raspuns restul vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Vrei sa ne f##em! Asta este cea mai folosita intrebare adresata barbatilor la care acestia devin irezistibili! Sunt abbsolut sigur ca va reactiona cumva si-ti va accepta amicia!

| IIssaIssabella a răspuns:

Va rog din suflet nu faceti caterinca

| Gabytsu22 a răspuns:

Buna in primul rand trebuie sa afli daca este si el interesat de tine.Incearca sa vorbesti cu el mai mult si daca nu ai curaj sa ii spui ca il placi lasa-i un mesaj in banca si spui ca esti o admiratoarehappy vezi cum reactioneaza si dupa ii mai scrii si spui de la cine e... poate iese ceva Succes! Funda?