| Ghshsg a întrebat:

Bună, sunt în perioada alegerii facultăților. Sunt între alegerea facultății de drept, psihologie, economie (analiza economică) și pedagogie în învățământ primar. Sunt curioasă să aflu despre fiecare în parte. Care sunt cele mai interesante, în opinia voastră, din toate aceste facultăți enumerate? Ce avantaje și dezavantaje au fiecare din ele?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Foarte interesante cele enumerate, n-am ce zice. Înveți de te spargi ca pe urmă să iei salariu lui gigel si să lucrezi toată viața 9 to 5.

Dacă vrei ceva interesant du-te la Aerospace engineering.

| trophin a răspuns:

Cauți conversație. e prea mult de scris, alege ce crezi ca te caracterizează fără sa pui întrebări

| TatianaIstrate a răspuns:

Poate te ajuta articolul asta ca are multe dintre Facultati si mi se par destul de ok explicate detaliile care tin de bucataria interna a fiecareia -- https://cariera.ejobs.ro/anuarul-universitatilor-romania-admitere-2022/ Mult succes!