| Uvhcbf778 a întrebat:

Buna.Sunt interesata de facultatea din buc Ion Mincu, as dori sa stiu daca se poate face 2 ani fara frecventa, gen acasa si restul anilor(adica 4) la zi…

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ori faci scoala ori te joci? La scoala si la serviciu nu mergi cand ai tu chef, mergi la program cum cer ei.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt oameni care fac meditatii cu anii sa ajunga acolo si sa termine aceasta facultate extrem de grea si tu crezi ca pe tine lasa sa te duci cand vrei la cursuri?

| ioana748 a răspuns:

Nu cred,

Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns:

Verifică site-ul universității/facultății.