| Uvhcbf778 a întrebat:

Buna,sunt interesata de universitatea de la Bucuresti Nicolae Titulescu la drept si as dori sa stiu cum se face admiterea.Am auzit ca este pe baza unui examen, dar nu am inteles

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ieri erai interesată de arhitectură. De fapt nu ești interesată cu adevărat de nimic, nu-i așa?

| Uvhcbf778 explică (pentru johnnny123):

Sunt interesata de ambele facultati, de asta am pus intrebari separate?

| johnnny123 a răspuns (pentru Uvhcbf778):

Ești atât de interesată încât nu te poți deranja nici măcar să suni la facultate și să întrebi care este procesul de admitere. Dacă nu ești dispusă să depui nici acest absolut minim de efort, îmi imaginez cât efort ești dispusă să investești în învățat.

| Uvhcbf778 explică (pentru johnnny123):

E fix problema mea ce fac eu si nu te mananca pe tine in c*r ce fac eu, stai la cules de capsune si nu mai comenta aiurea pe TPU.Te pup?

| johnnny123 a răspuns (pentru Uvhcbf778):

Ai dreptate, e fix problema ta. Știu că doare când cineva ți-o arată, dar asta este, uneori un pic de contact cu realitatea nu strică.

Mult succes cu cele două facultăți, anunță-ne când devii arhitect-avocat.