| roxxutzzz a întrebat:

Sunt la canto si as vrea si eu negativul de la melodia Adela poepscu-vis in culori( il platesc) sau macar daca stiti compozitorulpuppy dog eyes

plzzzzzzzz help

Dau funtita

Răspuns Câştigător
| Mike66Danger a răspuns:

Mie nu imi trebuie plata.
Ia-mi id-ul de mess si iti voi trimite negativul: mihai_h2o06

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! daca faci rost de negativ mi-l trimiti si mie te rog frumos?
sunt un mare fan adela popescu si mi-ar face placere sa cant si eu odata o melodie de-a ei fara negativ.
deci... daca faci rost de el astept un mesaj privat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu mai multe neg de adela dar, din pacate nu p asta. dk le vrei add flaviutza. flaviawinkingwinking app, nu cer bani p elehee hee