| MayaAlle16 a întrebat:

Buna,sunt la matematica-informatica(desi nu am vrut, dar am intrat deoarece nu am avut media necesara ca sa intru la stiinte sociale)trec de abia in clasa a 10-a, consider ca ma descurc bine tinand cont ca am avut media 8.94.Intrebarea mea este la ce facultate as putea sa merg? P.S. Sa nu fac informatica deoarece nu o inteleg.

2 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Sunt la acelasi profil ca tine. Poti sa mergi la orice facultate, nu conteaza profilul. Important e cum te descurci la materiile care se cer la admiterea facultatii respective.

| miTzuliK93 a răspuns:

Din moment ce esti la profil real, dupa absolvire, ai liber la orice facultate doresti. Absolut orice!