| MrCristian a întrebat:

Sunt la pian in clasa a 8a si nu stiu ce sa fac. Daca as ramane la liceul de muzica as vrea sa dau pe compozitie, dar nu stiu daca se castiga bine cu compozitia.Ma puteti ajuta va rog frumos?

1 răspuns:
| Maskeried a răspuns:

Nu se castiga bani cu compozitia. Nu e adevarat. In ziua de azi, putini artisti isi compun propriile melodii si au nevoie de oameni ca tine. Acum depinde si unde te duci (adica la cine) sau cat de talentat esti.